Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

sudny spor

sudny spor kvoli ochrannej znamke pokec
Rad by som sa predstavil ale na to bude este urcite cas v utorok 17.2.2009 mi sud dorucil zalobu od Azet.a.s v ktorej pozaduju aby som svoje domeny pokecik.sk,cz,eu,net,com prepisal na azet a zaplatil im nahradu skody vo vyske 700000 a usli zisk vypocitali 500000 za to ze oni maju registrovanu ochrannu znamku ,,pokec,,

Sudny spor | stály odkaz

Komentáre

  1. sudny spor
    V piatok sme podali odvolanie kvoli predbeznemu opatreniu k zakazu manipulovania s domenami pokecik.sk,cz,net,com,eu :Pockame na rozhodnutie o predbeznom opatreni.

    Zatial len tolko k tejto veci.

    Osobne si myslim ze este v celej dobe internetu nebola taka kauza a domenove meno vs ochranna znamka.

    Postupne vam podoplnam zakony a normy v oblati domenoveho mena a ochrannych znamok.
    Ale velmi pekna kauza bola v cechach tu je link
    http://www.ambroz.org/187635_clanek.php
    publikované: 21.02.2009 23:06:46 | autor: sud (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.



Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014