Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ach tie záchody

Už aj u nás v Námestove svieti v lete slnko a leto tu nebýva len vo štvrtok. Normálne tu mávame v týchto dňoch okolo 25 stupňov a naozaj sa dá aj opaľovať. Ale nie je to také jednoduché.
V normálnej krajine a to si povedzme, že my tu na Orave normálna krajina sme, keďže sa tu Ficovi nedarí, by boli na takej pláži aj záchody. No nie sú. Neviem prečo je naša pláž bez záchodov. Chodia tu rôzne zájazdy a fotia si to tu ako Japonci pražský orloj a pochvaľujú, že aké krásne. Je tu kopec ľudí, ktorí sa opaľujú, korčuľujú alebo len tak posedávajú a oddychujú, ale na záchod nemajú ísť kde. Hovorí sa, že kvalitu krčmy spoznáš podľa záchodov. Keby tu mestskí papaláši chodili a pritlačilo by ich, možno by niečo vymysleli. Al kým tu záchody pribudnú, nosme si sáčok so sebou, alebo plaťme kaviarňam za ich služby. Škoda.

Pláž v Námestove | stály odkaz

Komentáre

Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014