Už sa ani nik moc nepozastaví nad skutočnosťou, že sa iba tak, z dôvodovov osobnej flustrácie, strieľa po ľuďoch.
Nič netušiacich, ktorí, skrátka, boli v nevhodný čas na nevhodnom mieste.
Pán redaktor napísali, že francúzky, asi dôchodca, zastrelil najmenej dvoch ľudí. Možno vyjde najavo, že troch a viac. Po čine nenašiel odvahu streliť si do huby. Pred týmto konečným riešením sa odporúča odborníkmi na sebevraždy, naplniť si ústa vodou. Priložíte si hlaveň pod bradu a stisnete spúšťadlo. Urve vám to naprosto bezpečne hornú časť lebky a vyrazí mozok. Pokiaľ neabsentuje, v dutine lebečnej. Odporúča sa to spraviť v kúpelni s vykachličkovaným stropem. Lebo váš mozek bude úplne všude. Ale za tu istotu to stojí.
Si predstavte, že sa zastrelíte iba tak intuitívne, bez prípravy. A pretože každý ,vakoľajený jedinec, má tendenciu strhnúť spúšťadlo, naviac sa zľakne, môže sa vám celkom ľahko stať, že sa vám síce podarí streliť sa do hlavy, ale tak blbo, že skončíte na invalidnom vozíku.
A to vás bude nasierať do konca života.
Ešte, že naši dôchodcovia moc nekupujú noviny a nestrielajú po ľuďoch.Náboje do brokovnice sú nekresťansky drahé.
Radšej si kúpia mlieko a päť rožkov.
Si flustrovaný? Zastrel si minimálne dvoch spoluobčanov.
14.04.2009 09:46:24
Vo Francúzku s tým majú dobré skúsennosti. Sklidní Ťa to.
Komentáre
Mito,
Na krávoviny mám certifikát. Od MŠ.
Si ma asi ťažko vieš predstaviť. Čo za blba tu vopruzuje. Skúsim sa zjevit, síce to tu nie je zvykom, ale rád som priekopníkom. Už ma toľkokrát kopli, že na tom už nesejde.
Tak pozor. Môj zápisníček, dva jointy, liter ovocného, jedno pivo a si pripravená. Teda, mala by si byť.
Ja by som Ťa nezastrel ale zastrelil
Ja by som Ťa nezastrel ale zastrelil
Ja by som Ťa nezastrel ale zastrelil
Ja by som Ťa nezastrel ale zastrelil
Ja by som Ťa nezastrel ale zastrelil
po,
Po, Tebe asi tiež robia zle!
No mýliš sa v takej podstatnej drobnosti. Nikkdy som sa nevydával za Slováka. Snáď každý, kto ma čítal, to pochopil. Som Čech, kurva!!
No, ale ked ma chceš zastreliť, tak ma zastrel. Pomôžeš mnľ aj sebe.
Ja budem konečne v pokoji, nebudem musiet živit dve dospelé deti, ktorým sa nechce robit, a Ty budeš mat stravu trikrát denne, sprchu a čisté prádlo. Lepšie ako pod mostom, nie?